O nas


Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Firma Bezplamy specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych usług utrzymania czystości. Zapewniamy kompleksową usługę sprzątania biur, powierzchni mieszkalnych, zajmujemy się sprzątaniem przedszkoli, szkół oraz porządkowaniem terenów zielonych, a w okresie zimowym prowadzimy odśnieżanie. Oferujemy usługi sprzątania na terenie Warszawy, Piaseczna i okolic. Działamy w terminach i godzinach dogodnych dla Klientów. Pracujemy dla Klientów indywidualnych i biznesowych.

Naszym priorytetem jest zadowolenie i komfort naszych Klientów. Zawsze dostosowujemy zakres usług do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem, a to pozwala nam stale dostarczać usługi sprzątania na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy wyróżniają się wysoka kulturą osobistą, rzetelnością i starannością wykonywanych obowiązków. Szanują prywatność klientów. Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów ciągle podnosimy kwalifikacje i rozwijamy naszą działalność. Bierzemy udział w szkoleniach z zakresu technik sprzątania, doboru środków czyszczących, a także obsługi urządzeń czyszczących. Nasze wieloletnie doświadczenie wyróżnia nas z pośród innych firm sprzątających.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, korzystamy z najnowszych technologii oraz środków czystości. Wszystkie stosowane przez nas środki czystości posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

kolor

Zapraszamy do kontaktu celem zapoznania się z naszą propozycją oferty odpowiadającej Państwa potrzebom.