Technologia

Firma Bezplamy działa na rynku usług utrzymania czystości już od wielu lat. Doskonale znamy i rozumiemy potrzeby naszych klientów. Wiemy, że Klienci cenią wysoką jakość, dokładność i szybkość. Dlatego oferujemy usługi sprzątania korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz nowoczesnych, sprawdzonych środków czystości. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu dobieramy najlepsze technologie sprzątania dostosowane do specyfiki obiektu.

kolor

W naszym parku maszynowym posiadamy szeroki wachlarz maszyn i urządzeń do profesjonalnego sprzątania. Posiadamy urządzenia myjące powierzchnie ceramiczne, glazurę oraz terrakotę oraz wszelkiego rodzaju powierzchnie podłogowe, które zapewniają precyzyjne i relatywnie szybkie zmywanie posadzek. Świadczymy usługi sprzątania w szerokim zakresie. Podczas pracy używamy wyłącznie maszyny najlepszych europejskich marek, które gwarantują osiągnięcie odpowiedniego efektu czystości.

Do czyszczenia powierzchni pokrytych dywanami i wykładzinami używamy specjalnych maszyn piorących Kärcher, które jednocześnie natryskują środek czyszczący i wytwarzają podciśnienie, które powoduje dokładne zbieranie zanieczyszczeń rozcieńczonych dawką środka chemicznego. Ta metoda zapewnia doczyszczanie materiału z substancji dość mocno zaległych we włóknach dywanu oraz zanieczyszczeń trudnych do usunięcia innymi metodami. Najczęściej stosujemy ją podczas sprzątania biur i innych miejsc użyteczności publicznej.

Posiadamy także odkurzacze umożliwiające sprzątanie powierzchni suchych oraz wilgotnych, które uległy zabrudzeniu poprzez rozlanie różnego rodzaju cieczy. Dzięki nim możemy posprzątać i odświeżyć każdy rodzaj powierzchni.

Dzięki naszej bogatej wiedzy i doświadczeniu wiemy jak dobierać odpowiednie technologie sprzątania do wybranych powierzchni i na co zwrócić szczególną uwagę.

W przypadku zabrudzeń wszelkiego rodzaju dywanów i wykładzin o długim włosiu, które są ulubionym środowiskiem roztoczy, zarodników pleśni czy innych alergenów ważne jest ich systematyczne odkurzanie i pranie odpowiednio dobranymi środkami. Szczególnie jest to istotne w przypadku domowników lub pracowników biur cierpiących na wszelkiego rodzaju alergie.

Wiemy jak ważna jest higiena w takich pomieszczeniach jak toalety i łazienki, wymagają one nie tylko regularnego sprzątania, ale także dezynfekcji. Zarazki i patogeny są stale przenoszone przez ludzi, a pomieszczenia łazienkowe są miejscem ich namnażania. Dlatego przywiązujemy dużą uwagę do wyboru odpowiednich preparatów czyszczących i dezynfekujących zwłaszcza podczas sprzątania łazienek w szkołach i przedszkolach. Pamiętamy o takich elementach jak spłuczki i krany. Zawsze dbamy o pozostawienie czystej i suchej łazienki, aby nie dopuścić do rozwoju pleśni w zawilgoconych i ciepłych pomieszczeniach.

Naszą uwagę przykuwają także pomieszczenia w których przebywają często większe grupy osób. Domowe salony lub firmowe biura to typowe miejsca gdzie należy regularnie stosować wiele zabiegów aby utrzymać czystość. Odkurzanie, zmywanie podłóg drewnianych, czyszczenie ręczne – wszystkie czynności wykonujemy specjalnymi preparatami, które posiadają atesty. Pamiętamy o przedmiotach najbardziej narażonych na zabrudzenia i rozwój bakterii czyli o aparatach telefonicznych, sterownikach sprzętu RTV, itp.

Warto wspomnieć o pomieszczeniach gdzie istnieje wyjątkowo wysokie zagrożenie występowania bakterii a są to wszelkie miejsca przygotowywania produktów żywnościowych czyli kuchnie, stołówki itp. Sprzątamy je stosując specjalne środki a dodatkowo używamy jednorazowych ściereczek. Wszelkie gąbki i szczotki są zawsze czyszczone po sprzątaniu w temperaturze 60°C.

Sprzątanie szkół i przedszkoli wymaga ze względu na obecność dzieci dużej uwagi podczas doboru odpowiednich środków czystości i dezynfekcji. Wszystkie stosowane przez nas środki posiadają wymagane atesty PZH oraz niezbędne certyfikaty.

W każdym obiekcie i w każdym pomieszczeniu staramy się dostrzec wszelkie możliwe zagrożenia związane z bakteriami, zarazkami, kurzem i brudem. Staramy się usunąć te zagrożenia korzystając z najnowszych technologii.